13.01.23

Video: Okolí nové rezidence vás uchvátí přírodou a klidem

Čtvrť Pod Hády má co nabídnout nejen architektonicky ale také lokalitou, v níž brzy vyroste. Obklopena přírodou a přesto v dosahu městských výhod okouzlí nespočtem možností aktivního vyžití. 

Ať už budete chtít vyrazit sportovat nebo jen tak na procházku, v okolí Čtvrti Pod Hády budete mít vždycky z čeho vybírat. V docházkové vzdálenosti najdete Hádecké lomy s naučnými stezkami, spoustu tras jako stvořených pro běhání nebo vyjížďky na kole, i zákoutí pro odpočinek či pikniky. Zvláště při těch si užijete fascinující výhled na celé Brno, Pálavské kopce a při dobré viditelnosti i na Alpy. Bavit vás budou i kratší vycházky, především pokud vyrážíte s dětmi nebo svými čtyřnohými přáteli denně.

 

Co by kamenem…

Nudit se nebudete ale ani v širším okolí. Mezi oblíbené výletní místo patří Bílovice nad Svitavou, nacházející se na území tzv. Drahanské vrchoviny, jejíž lesy jsou ideálním místem pro načerpání energie, i trasa podél řeky Svitavy spojující Bílovice s brněnskými Maloměřicemi. I tady se nabízí různorodá škála aktivit – od rodinných výletů přes bruslení a cyklistiku až po rybaření. Nechte se inspirovat.